Spokojnosť garantujeme!
...a keby ste náhodou spokojní neboli, ihneď vám vrátime peniaze.

Nebojte sa u nás nakupovať ... Zo skúsenosti vieme, že väčšina zákazníkov je po dodávke tovaru Thao príjemne prekvapená :) Ak nebudete, nasledujte tri jednoduché kroky:

1. Zavolajte nám alebo napíšte, čo je zle.
2. Pošlite tovar späť a na balíčku pripojte papierik s číslom účtu.
3. Hneď ako nám tovar dorazí, pošleme vám peniaze späť (od odoslania tovaru to trvá max. 2 týždne).

Pozor! Pre uznanie reklamácie vracajte tovar nepoužitý, čistý, nezmuchlaný, s originálnymi ceduľkami a naopak bez chĺpkov Vašich domácich maznáčikov ☺ Aby sme vráteným tovarom mohli potešiť inú zákazníčku, musí byť v pôvodnom stave. Pokiaľ bude špinavý či nosený, žiaľ reklamáciu nebudeme môcť uznať. Ďakujeme za spoluprácu!


Garancia spokojnosti platí pri uplatnení reklamácie do tridsiatich dní od obdržania tovaru. Ak by pri osobnom odbere nebola dostatočná hotovosť v pokladni, pošleme vám peniaze na účet ešte ten istý deň. Vrátená suma je vrátane pôvodneho poštovného - toto sa týka iba prípadu, keď vraciate celú objednávku. Ak garanciu spokojnosti uplatňujete len na vybrané produkty z tej istej objednávky, pôvodné poštovné nevraciame.

Na našem webu používáme a zpracováváme cookies. Tím, že stránku využíváte, s tím uvádíte svůj informovaný souhlas. V případě nesouhlasu je bohužel nutné, abyste web opustili.