Tento tovar je, žiaľ, už vypredaný :(.
Či už sa chcete zbaliť do Nepálu, alebo zbaliť toho fešáka odvedľa, kabelka Thao vám vždy príde vhod;) Tento umelecký kúsok z rady "Ornament" je vykonaný nielen tak, aby sa páčil, ale hlavne aby bol praktický.

Taška má ozdobné pútko v dizajne pleteného vrkoča, ktoré je zároveň nastaviteľné. Predné kapsičku na cennosti elegantne ukrýva preklad z ručne potlačenej látky. Veľké vrecko istená zipsom, ďalšie dve menšie vrecká na zips vo vnútri a zozadu.

Rozmery asi 24 x 36 cm. Dĺžka pútka podľa nastavenia 80 - 102 cm.

Kabelka je vyrobená z pevnej 100% bavlny, ktorá je ručne farbená a potlačená. Dvojica pútok je strihaná presne tak, aby padli pod rameno, takže sa vám pohodlne ponesie ako pár každodenných nevyhnutností, tak ťažký nákup. Ručné spracovanie je zárukou originality aj kvality - máte istotu, že každý kúsok prešiel poctivými nepálskýma rukami...
Kabelka je vyrobená z pevnej 100% bavlny, ktorá je ručne farbená a potlačená.

Prať v studenej vode. IDEÁLNE RUČNE, BEZ POUŽITIA AVIVÁŽE A BIELIDIEL.

Každý kus je originál více

Limitovaná kolekceLimitovaná kolekce

Pomáháte dětem více

Máme dětský domov v Nepálu

Ruční práce více

Móda s příběhem
Lichotíte nám
f

Pět let, dvě těhotenství, nespočet praní a ještě víc odsloužených dní. Dokonce i polití savem kalhoty přežily. Milé Thao, mooooc vám děkuji za úžasná společná léta :)


Hanka, Svitavy, Dětřichov
f

Přišla mi ledvinka! Hodnocení: Komunikace 100%. Doprava a čekání 100%. Zboží samotné 100%. Závěr: Včera byla zatěžová zkouška a zážitek pro mne naprosto luxusní :) důležité po ruce, přitom mě nikde nic neotravuje, nepřekáží a netahá. DĚKUJIIII.


Dáda, Liberec
f

Dnes mi dorazily troje kalhoty a kabelka. Musím pochválit kvalitu látky a šití, jsem


Jiřinka, Facebook