Tento tovar je, žiaľ, už vypredaný :(.
Nohavice Thao s ručnou potlačou

• pohodlný a elegantný strih (aj po trojchodovej večeri!)
• ručná potlač
• 100% pevná bavlna
• pružný pás pre absolútnu pohodu :)
• perte v ruke
• nákupom pomáhate deťom
Ako sa o mňa starať?
Som z veľmi pevnej bavlny. Som ručne farbený kúsok, takže preferujem pranie v ruke.
Dámy, ktoré si ma kúpili, odporúčajú vyprať ma v octe alebo stabilizátore farby z drogérky.

Pochádzam z rodinnej dielne v Nepále. Vďaka tomu máte istotu, že som skutočný, ručne robený originál. Mojím nákupom navyše prispejete na živobytie mojich tvorcov a na pomoc nepálskym deťom.

Prvá veľkosť je tzv. "Štandardné" - sedí na konfekčné veľkosti 36-42. Sú ideálne pre výšky od 160 cm do 172 cm. Pás je relatívne nastaviteľný, obvod pásu možno prispôsobiť vďaka "šikovnému" viazaniu. Pružná časť nohavíc (guma so vzorom, hore) meria na výšku 16 cm. Vďaka tejto širokej gume ide rozkrok trochu stiahnuť, alebo naopak posunúť nahor. Nohavice majú od rozkroku k dolnému lemu cca 75 cm, od pružnej časti k dolnému lemu potom 89 cm. Nohavice sú u štandardnej veľkosti široké cca 33 cm.

Druhá veľkosť je tzv. "Predĺžená" - sedí opäť pre konfekčné veľkosti 38-44, ale pre výšky cca od 173 cm do 185 cm. Pas je relatívne nastaviteľný, obvod pásu možno prispôsobiť vďaka "šikovnému" viazanie. Pružná časť nohavíc (guma so vzorom, hore) meria na výšku 16 cm. Vďaka širokej gume ide rozkrok trochu stiahnuť, alebo naopak posunúť nahor. Nohavice majú od rozkroku k dolnému lemu cca 79 cm, od pružnej časti k dolnému lemu potom 96 cm. Nohavice sú u predĺžené veľkosti široké cca 33 cm.

Tretia veľkosť je tzv. "Rozšírená" - sedí na konfekčné veľkosti 44-46. Pas je relatívne nastaviteľný, obvod pásu možno prispôsobiť vďaka "šikovnému" viazanie. Sú ideálne pre výšky od 160 cm do 172 cm. Vďaka širokej gume ide rozkrok trochu stiahnuť, alebo naopak posunúť nahor. Pružná časť nohavíc (so vzorom, hore) meria na výšku 16 cm. Nohavice majú od rozkroku k dolnému lemu cca 75 cm, od pružnej časti k dolnému lemu potom 89 cm. Nohavice sú u rozšírené veľkosti široké cca 38 cm.

Každý kus je originál více

Limitovaná kolekceLimitovaná kolekce

Pomáháte dětem více

Máme dětský domov v Nepálu

Ruční práce více

Móda s příběhem
Lichotíte nám
f

Pět let, dvě těhotenství, nespočet praní a ještě víc odsloužených dní. Dokonce i polití savem kalhoty přežily. Milé Thao, mooooc vám děkuji za úžasná společná léta :)


Hanka, Svitavy, Dětřichov
f

Přišla mi ledvinka! Hodnocení: Komunikace 100%. Doprava a čekání 100%. Zboží samotné 100%. Závěr: Včera byla zatěžová zkouška a zážitek pro mne naprosto luxusní :) důležité po ruce, přitom mě nikde nic neotravuje, nepřekáží a netahá. DĚKUJIIII.


Dáda, Liberec
f

Dnes mi dorazily troje kalhoty a kabelka. Musím pochválit kvalitu látky a šití, jsem


Jiřinka, Facebook