Tento tovar je, žiaľ, už vypredaný :(.
Najobľúbenejšie nohavice Thao všetkých čias sú späť! LEN TERAZ! :)

• Limitovaný počet kusov = Až sa vypodají, nebudú!
• Pohodlný a elegantný strih (aj po trojchodové večeri!)
• Ručné potlač z malej dielne v Nepále
• 100% pevná bavlna
• Pružný pás pre absolútny pohoda :)
• Nákupom pomáhate deťom v núdzi
Nohavice sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá je ručne farbená.

PRAŤ V STUDENEJ VODE, IDEÁLNE RUČNE, BEZ POUŽITIA AVIVÁŽE A BIELIDIEL.

Prvá veľkosť je tzv. "Štandardné" - sedí na konfekčné veľkosti 36-42. Sú ideálne pre výšky od 160 cm do 172 cm. Pás je relatívne nastaviteľný, obvod pásu možno prispôsobiť vďaka "šikovnému" viazaniu. Pružná časť nohavíc (guma so vzorom, hore) meria na výšku 16 cm. Vďaka tejto širokej gume ide rozkrok trochu stiahnuť, alebo naopak posunúť nahor. Nohavice majú od rozkroku k dolnému lemu cca 75 cm, od pružnej časti k dolnému lemu potom 89 cm. Nohavice sú u štandardnej veľkosti široké cca 33 cm.

Druhá veľkosť je tzv. "Predĺžená" - sedí opäť pre konfekčné veľkosti 38-44, ale pre výšky cca od 173 cm do 185 cm. Pas je relatívne nastaviteľný, obvod pásu možno prispôsobiť vďaka "šikovnému" viazanie. Pružná časť nohavíc (guma so vzorom, hore) meria na výšku 16 cm. Vďaka širokej gume ide rozkrok trochu stiahnuť, alebo naopak posunúť nahor. Nohavice majú od rozkroku k dolnému lemu cca 79 cm, od pružnej časti k dolnému lemu potom 96 cm. Nohavice sú u predĺžené veľkosti široké cca 33 cm.

Tretia veľkosť je tzv. "Rozšírená" - sedí na konfekčné veľkosti 44-46. Pas je relatívne nastaviteľný, obvod pásu možno prispôsobiť vďaka "šikovnému" viazanie. Sú ideálne pre výšky od 160 cm do 172 cm. Vďaka širokej gume ide rozkrok trochu stiahnuť, alebo naopak posunúť nahor. Pružná časť nohavíc (so vzorom, hore) meria na výšku 16 cm. Nohavice majú od rozkroku k dolnému lemu cca 75 cm, od pružnej časti k dolnému lemu potom 89 cm. Nohavice sú u rozšírené veľkosti široké cca 38 cm.

Srdce

Každý kus je originál více

Limitovaná kolekce
Pomoc

Pomáháte dětem více

Máme dětský domov v Nepálu
Ruční výroba

Ruční práce více

Móda s příběhem
Lichotíte nám
Lichotíte nám f

Pět let, dvě těhotenství, nespočet praní a ještě víc odsloužených dní. Dokonce i polití savem kalhoty přežily. Milé Thao, mooooc vám děkuji za úžasná společná léta :)


Hanka, Svitavy, Dětřichov
Dáda, Liberec f

Přišla mi ledvinka! Hodnocení: Komunikace 100%. Doprava a čekání 100%. Zboží samotné 100%. Závěr: Včera byla zatěžová zkouška a zážitek pro mne naprosto luxusní :) důležité po ruce, přitom mě nikde nic neotravuje, nepřekáží a netahá. DĚKUJIIII.


Dáda, Liberec
Jiřinka, Facebook f

Dnes mi dorazily troje kalhoty a kabelka. Musím pochválit kvalitu látky a šití, jsem


Jiřinka, Facebook
Na našem webu používáme a zpracováváme cookies. Tím, že stránku využíváte, s tím uvádíte svůj informovaný souhlas. V případě nesouhlasu je bohužel nutné, abyste web opustili.